Skip nav
Efektívne vykurovanie hál, skladov, terás...

Infražiarič BLADE mini

« Naspäť na VEITO

BLADE

Karbónový infražiarič BLADE mini sa vyznačuje predovšetkým luxusným dizajnom a pohodlným ovládaním cez diaľkový ovládač. Tento infražiarič je vhodný, vzhľadom na malé rozmery a malý výkon, predovšetkým na vnútorné použitie. Jeho telo je však vyrobené z odolnej ušľachtilej ocele a má vysoké krytie IP55, teda je ho môžete celoročne používať aj vo vonkajšom prostredí. Vonku ho využijete na vykurovanie malých plôch do rozmeru max. 6 m2 (napr. malé posedenie na terase, zimnej záhrade, pergole, či na balkóne).

Tento infražiarič často využívajú vystavovatelia a predajcovia pre vykurovanie svojich vonkajších stánkov či kioskov (lebo ho ľahko pripojíte aj na malú el. centrálu).

V interiéri nájde omnoho väčšie uplatnenie. Svoje využitie nájde nielen v kúpeľni, ale aj v obytných miestnostiach, v domácej dielni, garáži, v kancelárii, showroome, u predajného pultu, apod. Uplatnenie nájde aj v masérskom salóne pre zahriatie tela a uvoľnenie svalového napätia klienta.

BLADE mini možno použiť aj ako veľmi lacnú a pritom takmer porovnateľnú náhradu za populárne infrasauny. Infražiarič jednoducho umiestnite na stenu alebo na mobilný stojan a vystavíte svoje telo jeho blahodarnému teplu. Infračervené teplo nezahrieva len povrch, ale preniká hlboko do Vášho tela, čím dochádza k uvoľneniu svalového napätia, priaznivé stimuláciu látkovej výmeny a k podpore ozdravných procesov vo Vašom tele. Blahodárne pôsobí pri reumatických ťažkostiach, pri bolestiach svalov a kĺbov a výrazne urýchľujú liečbu zápalových a vírusových ochorení. Vďaka funkcii umožňujúcu reguláciu výkonu si tak môžete cez diaľkové ovládanie regulovať intenzitu žiarenia, podľa Vašich aktuálnych potrieb.

Infražiarič BLADE mini má regulovateľný výkon 600 - 1200W. Môžete ho ovládať ako ručne tlačidlom pod displejom na tele infražiariča, alebo pomocou priloženého diaľkového ovládača. Možno ľubovoľne prepínať medzi 4 prednastavenými stupňami vykurovacieho výkonu. Diaľkový ovládač umožňuje navyše využívať rozšírené funkcie, ktorými sú časové vypnutie a automatická regulácia vykurovacieho výkonu. Tento infražiarič má elektronické spínanie, nemožno ho preto spínať žiadnym externým zariadením (spínacie hodiny, externý termostat, apod.). Dĺžka prívodnej šnúry je 1,8 m.

Infražiarič BLADE mini je vhodný pre široké spektrum užívateľov, ktorí chcú krásny, moderný infražiarič a chcú tiež regulovať vykurovací výkon infražiariče a využívať diaľkové ovládanie a ďalšie pridané funkcie.

         
Technické parametre

strieborná farba

skladom

BLADE

Regulovateľný výkon 4 stupne 600/ 800/ 1000/ 1200W
Digitálny displej na tele infražiariča a diaľkové ovládanie ÁNO
Maximálna vykurovaná plocha in/ex 12/6 m2
Rozmery D x Š x V 71 x 9 x 13 cm
Hmotnosť 1,6 kg
Krytie IP 55
Cena 199 € 166 € bez DPH Odoslať dopyt