Skip nav
Efektívne vykurovanie hál, skladov, terás...

Infražiarič CH1800XE

« Naspäť na VEITO

Karbónový infražiarič CH1800XE je rovnako ako CH1800RE miláčikom všetkých žien. Líšia sa len v ovládaní. CH1800XE má manuálne ovládanie a 2 stupne regulácie vykurovacieho výkonu. Má veľmi moderný dizajn s malým teleskopickým stojanom, ktorý umožňuje veľmi ľahké prenášanie a nastavenie výšky infražiariča. Tento infražiarič sa používa najčastejšie v interiéri. Môžete vyberať z dvoch farebných variantov - klasické čierne, alebo luxusné biele. CH1800XE

V interiéri sa používa pre prikurovanie v obytných miestnostiach. Veľmi časté je použitie v kanceláriách, showroome, v domácich dielňach, v predajniach u predajného pultu, apod. Využívajú ho tiež chalupári po príchode do studenej, premrznuté chaty či chalupy, než sa im podarí poriadne roztopiť kachle a zahriať steny. Svoje uplatnenie nachádza tiež v masérskych salónoch pre zahriatie tela a uvoľnenie svalového napätia klienta.

Krytie IP44 umožňuje tiež vonkajšie využitie na zastrešenom mieste, nevadí mu vzdušná vlhkosť a znesie aj drobný dážď. Má tiež veľkú mechanickú odolnosť. Môžete ho využívať na vykurovanie malého sedenie na terase či balkóne, vo vonkajšom predajnom alebo výstavnom stánku, apod.

Infražiarič CH1800XE môžete využívať aj ako náhradu za populárne infrasauny. Stačí vystaviť Vaše telo jeho blahodarnému teplu. Infračervené teplo nezahrieva len povrch, ale preniká hlboko do vášho tela, čím dochádza k uvoľneniu svalového napätia, priaznivej stimulácii látkovej výmeny a na podporu ozdravných procesov vo Vašom tele. Blahodárne pôsobí pri reumatických problémoch, pri bolestiach svalov a kĺbov a výrazne urýchľujú liečbu zápalových a vírusových ochorení. Vďaka funkcii umožňujúci reguláciu výkonu si tak môžete cez diaľkové ovládanie regulovať intenzitu tepelného žiarenia, podľa Vašich aktuálnych potrieb. CH1800XE

Infražiarič CH1800XE má manuálny otočný regulátor, ktorá umožňuje nastavenie troch polôh: 0=vypnuté / I=polovičný vykurovací výkon (900W) / II=plný vykurovací výkon (1800W).

U infražiariča CH1800XE je možné regulovať teplotu cez externý termostat, napríklad zásuvkový termostat, alebo spínacie hodiny, či spínať cez HDO signál.

Dĺžka prívodnej šnúry je 1,8m. Výsuvný stojan je súčasťou balenia.

Infražiarič CH1800XE má krásny, moderný vzhľad a výsuvný stojan, ktorý umožňuje jednoduché prenášanie a umiestnenie infražiariča v interiéri. Vďaka svojmu dizajnu sa hodí ako do klasických, tak aj veľmi moderných interiérov. Tento infražiarič je predovšetkým hitom mladých žien, a však značnú popularitu si získava aj mužskej populácie. Vďaka jednoduchému ovládaniu je veľmi obľúbený u seniorov au zákazníkov, ktorí neholdujú přetechnizovaným výrobkom.

         
Technické parametre

CH1800XE black (čierny)

CH1800RE

Regulovateľný výkon 2 stupne 900 / 1800W
Manuálne ovládanie ÁNO
Maximálna vykurovaná plocha in/ex 20/8 m2
Rozmery D x Š x V 17 x 8 x 92 cm, podstavec 40 x 40 cm, výsuv 90 - 140 cm
Hmotnosť 2,8 kg
Krytie IP 44
Cena 164 € 137 € bez DPH Odoslať dopyt